Kuzgun Sigorta Ekspertiz

Kuzgun Sigorta Ekspertiz, 2012 yılı başında 10 yıllık sektör tecrübesinin üzerine kuruldu. “Yangın, Doğal Afet, Kaza ve Hırsızlık” ve “Mühendislik” branşlarında hizmet vermekte olan Kuzgun Sigorta Ekspertiz; kendi olanakları  ile kuruluşundan bugüne orta ölçekli endüstriyel hasarların hasar süreçlerini yürütebilen, risk analizi yapabilen bir deneyim biriktirmiştir. Kurulduğu günlerde yaşanmış olan Van Depremi’nde bölgede Dask kapsamındaki hasarlar başta olmak üzere çok sayıda konut ve endüstriyel hasarın ekspertizi gerçekleştirilmiştir. 

Konut veya endüsriyel, büyük ya da küçük her hasarın ekspertiz sürecinde hasarın kendisine özgü gerekliliklerini göz önünde bulundurarak ona göre hareket edilmektedir. Bugün konut hasarlarından endüstriyel hasarlara hızlı ve sağlıklı sonuç elde etmenin anahtarı olarak bu prensip benimsenmiştir. Mühensdislik alanında makineden kimyaya, medikalden elektroniğe çeşitli mühendislik branşlarında kendi sektörlerinde deneyimli uzman danışman ağına sahiptir.

Kuzgun Sigorta Ekspertiz, sektörün değişen ihtiyaçları ve sektörede yaşanan gelişmeler yakından takip edilerek ihtiyaca ve gelişmelere cevap verebilecek, kendisini yeniden yapılandirebilecek dinamik bir yapıya sahiptir. Bu sayede sürekli öğrenen ve deneyimini geliştiren, sahip olduğu deneyimi sektöre yeni katkılara dönüştürmekten heyecan duymaktadır.

 Sigorta Eksperi ve Uzman

 EKİBİMİZ

Hakan BULUT

Sigorta Eksperi

hakan@kuzgunekspertiz.com

1980 yılında Ankara'da doğdu. Anadolu Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (örgün) Bölümü’nden mezun oldu. Ailesinin sigorta acentesinde çalıştı ve çeşitli sigorta şirketlerinin eğitimlerine katıldı. Mezuniyetinden sonra çeşitli yerli ve yabancı şirketlerde Tübitak Arge Projeleri başta olmak üzere danışmanlık yaptıktan sonra, 2011 yılında “Mühendislik” branşında eksperlik ruhsatnamesini alarak Kuzgun Sigorta Ekspertiz’in kuruluşunda yer aldı. İş Makinaları Mühendisleri Birliği (İMMB) üyesidir.

 Deneyim ve Eğitimler

  • İçten yanmalı motor mekaniği ve tamiri eğitimi (Gazi Üni. Otomobil Mühendisliği Bölümü)
  • Hidrolik ve pnömatik sistemler (Gazi Üni. Teknik Eğitim Fakültesi)
  • Beton pompaları arıza çeşitleri ve müdahale yönlemleri (Cifa)
  • Mobil vinçlerde güvenlik, yaşanabilecek kaza ve arızalar (İMMB)
  • İş makimalarında motor yağı teknolojisi ve kullanımı (İMMB)
  • Ekskavatörlerde hibrid motor teknolojisi (Komatsu)
  • Cnc Tezgah Operatörlüğü (Gazi Üni. Teknik Eğitim Fakültesi)
  • Cnc Tezgah iş milinde onarım imkânları (Skf)

Duygu SEZER
Sigorta Eksperi

Ankara Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Hazar Sigorta Ekspertiz şirketinde eksper asistanı ve sigorta eksperi olarak görev yaptı. 2010 yılında “Yangın, Doğal Afet, Kaza ve Hırsızlık” branşında eksperlik ruhsatnamesini alarak sektörde eksper olarak çalışmaya devam etti. 2012 yılı başında Kuzgun Sigorta Ekspertiz ‘in kuruluşunda yer aldı.

 

Deneyim ve Eğitimler

  • Uygulamalı yangın eğitimi (Ankara İtfaiyesi)
  • Muhasebe evrakları incelenmesi (Mali Müşavir Mehmet Taylı)

Onur SEZER

Raportör ve Eksper Asistanı

onur@kuzgunekspertiz.com

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2007-2015 yılları arasında Nova Sigorta Ekspertiz şirketinde Oto Hasar ve Yangın branşlarında raportör ve eksper asistanı olarak görev yaptı. 2016 yılında Kuzgun Ekspertiz ekibine katıldı. Yangın branşında raportör ve eksper asistanı olarak çalışmaya devam etmektedir.

Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra hidrojeoloji, maden yatakları ve CBS alanlarında çalışmıştır. Kuzgun Ekspertiz bünyesinde uzman olarak görev yapmaktadır.

Tarafımızca Değerlendirilmiş Hasarlar

 

Şahaner Beton , Beton Santrali Makine Kırılması Hasarları

Küçük Pazarlı Havacılık Makine Kırılması Hasarları

Anse Avm, Sel Su Hasarı

Bayındır Hastanesi, Yangın Hasarı

Antares Avm, Makine Kırılması Hasarları

Konya Çimento, Makine Kırılması Hasarları

Çok sayıda konut yangın hasarı (50.000 TL üzeri)

REFERANSLARIMIZ

Sektörde yaklaşık 7 yıldır profesyonel bir şekilde hizmet veren ekibimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisini de kazanarak her geçen gün çok daha büyük işlere imza atmaktadır. Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize ,bize güvendikleri için teşekkür ediyoruz. Onların güveni, çalışmalarımız için bizleri teşvik eden bir unsur olmaktadır.

Scroll to top